O nas

Wykorzystujemy innowacyjną technologię personalizacji filmów wideo. Całość działań prowadzimy inhouse w oparciu o własne rozwiązania technologiczne oraz doświadczenie w tworzeniu kreatywnych i niestandardowych form komunikacji z konsumentami.

Od produkcji w studio filmowym, po multiplikację (powielanie) filmów na własnej platformie renderującej. Po drodze opracowując koncepcję, wizualizacje i przechodząc pozostałe etapy od briefu do statystyk konwersji kampanii.Współpraca bezpośrednia?Cała przyjemność po naszej stronie.Współpraca z Agencją i Domem Mediowym? Z przyjemnością wchodzimy we współpracę stałą i projektową. Personalizować możemy nawet wideo, które już istnieje.Należymy do grupy zrzeszonych innowacyjnych spółek marketingowych Knowledge Hub!grupa

Dzięki częstym integracjom w ramach grupy Knowledge Hub często myślimy kompletnie out of the box.fotoaAdam GołubDyrektor Zarządzający VideoMillPosiada bogate ponad 14-letnie doświadczenie w marketingu. Związany z branżą internetową od początku kariery zawodowej.wozniakMarcin WoźniakPrzedowniczący Rady Nadzorczej VideoMillWspółzałożyciel i Dyrektor Zarządzający międzynarodowego domu sprzedaży mediów ARBOmedia. Aktualnie dzieli się swoim doświadczeniem wśród spółek grupy Knowledge Hub.